cropped listwy rolkowecom

 

Firma

Witamy Państwa na stronie poświęconej listwom rolkowych, które są jednymi z najpopularniejszych i najtańszych komponentów maszyn używanych w transporcie wewnątrz zakładowym. Listwy rolkowe są najczęściej używane do transportu paczek, skrzyń kontenerów palet i innych opakowań używanych w Państwa firmie.  Produkujemy Listwy Rolkowe w większości z polskich komponentów. Nieustannie pracujemy nad tym by nasze listwy rolkowe były produktem najlepszym, najwytrzymalszym najlepiej spełniające oczekiwania użytkowników. Dbamy i sprawdzamy by na każdym etapie produkcji nasze listwy były lepsze, jeśli to tylko możliwe staramy się zmieniać nasze produkty tak by listwy rolkowe zakupione w naszej firmie  pracowały dłużej.

W 2011 roku rozpoczęliśmy produkcję własnych listew rolkowych do transportu kartonów, paczek, skrzynek oraz do transportu ciężkich ładunków jak Euro Palety,  palety, skrzynie, kontenery. Nieustannie rozszerzamy naszą ofertę o listwy rolkowe dla przemysłu meblarskiego, szklarskiego.

Nie osiadamy na laurach nieustannie pracujemy nad nowymi produktami, które po przetestowaniu wprowadzamy na rynek. Naszym celem jest dostarczyć wysokiej jakości listwy rolkowe. Jesteśmy dumni, że nasz produkt zdobywa nasz rynek i znajduje uznanie na terenie starych i nowych państw UE oraz Azji.


Jeśli jakiegoś modeli listwy rolkowe nie ma w naszej ofercie a Ty go potrzebujesz, wyślij do Nas zapytanie postaramy się taki model dla Ciebie wykonać.


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.